Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Stredná odborná škola technická VrábleHľadať
 
 

Benefičné trhy mesta Vráble 2018

Vianoce – bezpochyby tie najobľúbenejšie a najkrajšie sviatky v roku. Neklamným znakom ich blížiaceho sa príchodu sú nielen vysvietené ulice, vianočný stromček, ale aj vianočné trhy, bez ktorých si toto sviatočné obdobie vie predstaviť len málokto.

Aj v tomto roku mesto Vráble zorganizovalo na Čerešňovom námestí Benefičné vianočné trhy mesta Vráble 14. decembra a naša škola sa ich už tradične zúčastnila.

Stánok Strednej odbornej školy technickej vo Vrábľoch blikal, žiaril, voňal blížiacimi sa Vianocami.
Naši žiaci ponúkali vlastnoručne vyrobené vianočné ozdoby a dekorácie z prírodných materiálov, blikajúce stromčeky, hviezdičky, pletené zvončeky z pedigu, maľované ozdoby na skle, farebné vianočné ozdoby zo sadry, svietniky z dreva, šišiek, kovu, ozdobné venčeky, ikebany,  anjelov z medeného drôtu, vypletané 3D hviezdy a stromčeky, vianočné zvončeky a gule vyrobené patchworkovou technikou, stromčeky rôznych farieb a veľkostí z nitiek a vodného skla, domáce voňavé medovníčky a iné vianočné dobroty.  

Do čarovnej atmosféry Vianoc patrí aj vôňa oblátok, tá sa šírila počas benefičných trhov vďaka našim šikovným chlapcom, ktorí  tieto vianočné oblátky piekli. Všetkým, žiakom, zamestnancom a rodičom, ktorí sa zapojili do prípravy a realizácie Benefičných vianočných trhov mesta Vráble patrí veľké ĎAKUJEME.

Vo sviatočných chvíľach a vianočnej atmosfére na Čerešňovom námestí sme sa i takýmto spôsobom  predstavili verejnosti a reprezentovali úspešne našu školu o čom svedčia slová chvály a záujmu o naše výrobky.

Finančný výťažok z predaja je každoročne určený na charitatívne účely.


 
webygroup
ÚvodÚvodná stránka