Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Stredná odborná škola technická VrábleHľadať
 
 

Stredná odborná škola technická Vráble

 

Land Rover 4x4 in Schools

 

         Land Rover 4x4 in Schools je súťaž určená pre stredné školy, ktorej hlavným cieľom je zvýšiť záujem o predmety STEM (veda, technológia, inžinierstvo a matematika) a  zlepšiť zručnosti žiakov v týchto oblastiach.Súťažné tímy musia za stanovené obdobie zhotoviť pretekársky model elektrického autíčka na ovládanie s pohonom všetkých štyroch kolies, ktoré muselo spĺňať náročné technické parametre. Vozidlo musí úspešne prejsť pomedzi prekážky na zložitej dráhe. Počas svojej práce má každý tím k dispozícii konzultanta zo spoločnosti Jaguar Land Rover Slovakia. Výsledkom ich práce je model autíčka, dokumentácia k výrobe a jeho prezentácia v časovom limite  10 minút.                                 

Náš tím SOŠT VR-Tempos sa zúčastnil na tejto súťaži prvýkrát a  získal 69% bodov. Video dráhy s autíčkom- TU.


 

ROZHODNUTIE O UDELENÍ RIADITEĽSKÉHO VOĽNA

 

Riaditeľ školy týmto oznamuje, že v zmysle § 150 ods. 5 zákona NR SR č. 245/2008 Z. z. o výchove a vzdelávaní a o zmene a doplnení niektorých zákonov a § 3 ods. 10 Vyhlášky MŠ SR č. 231/2009 Z. z. o podrobnostiach a organizácií školského roka udeľuje na dni 29. októbra 2018 a 5. novembra 2018 riaditeľské voľno z prevádzkových dôvodov a to výmeny PVC podlahy v budove teoretického vyučovania.

Dňa 29.10.2018 sa žiaci tried II.A, II.B, II.G, III.B a IV.G praktického vyučovania vo firmách zúčastnia. Pre týchto žiakov udelené riaditeľské voľno neplatí.

Dňa 5.11.2018 sa žiaci tried I.B, I.G, II.B, III.A, III.B a III.G praktického vyučovania vo firmách zúčastnia. Pre týchto žiakov udelené riaditeľské voľno neplatí.


 
webygroup
ÚvodÚvodná stránka