Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Stredná odborná škola technická VrábleHľadať
 
 

ROZHODNI SA S NAMI

Kedy poslať prihlášku? Kam ísť študovať? Kto mi poradí? Rozhodnem sa správne?

Voľba povolania patrí k významným rozhodnutiam v živote človeka, a preto výber strednej školy znamená krok, ktorý významne ovplyvňuje budúcu pracovnú i osobnú kariéru.

Aj z tohto dôvodu sa naša škola rozhodla priblížiť žiakom základných škôl, ale aj ich rodičom, možnosti štúdia, ktoré ich čakajú po skončení 9. ročníka základnej školy.

Formou podujatia   Rozhodni sa s nami   sme za prítomnosti 

14 zamestnávateľov, ktorí sú zapojení do systému duálneho vzdelávania, zorganizovali stretnutie, na ktorom sa študenti a ich rodičia mohli dozvedieť nielen o možnosti štúdia na našej škole, ale i forme 

a spôsobe zapojenia sa do systému duálneho vzdelávania. Práve v ňom dosahuje naša škola vynikajúce výsledky, vďaka čomu sa radíme na popredné miesta spomedzi všetkých stredných škôl na Slovensku.

Celé podujatie bolo rozdelené do troch blokov, súčasťou ktorých bola prezentácia študijných a učebných odborov na našej škole, prezentácia zamestnávateľov a komunikačný panel. Práve v ňom smerovali otázky týkajúce sa voľby ďalšieho štúdia konkrétnym predstaviteľom školy, či zamestnávateľom.

Je viacero  možností, ktoré môžu pomôcť žiakom a ich rodičom pri tomto vážnom kroku. Je preto na každom z nás, či ich využije. Rozhodni sa s nami je jednou z možností, ktorá nám ukázala cestu, ktorou sa chceme aj v budúcnosti uberať.

 


 
ÚvodÚvodná stránka